MHP Adayı Kılınç, ‘Allah’ına kadar Anamur’luyum’

MHP Adayı Kılınç, ‘Allah’ına kadar Anamur’luyum’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, Anamur’a gelişinde, partililer tarafından pulluda,araç konvoyuyla gelen yoğun bir kalabalıkla karşılandı.
Bu haber 2018-12-17 14:09:33 eklenmiş ve 1887 kez görüntülenmiştir.

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Toroslar Belediye Başkanı, MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP’li İlçe Belediye Başkanları, Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir, MHP Kadın Kolları Başkanı Berrin Altıntaş, eski Milletvekilleri, Belediye Başkanları ile Anamur’a gelen Hidayet Kılınç’a partililer yoğun ilgi gösterdi.o
Pullu’daki karşılamanın ardından,  uzun araç konvoyuyla   İlçe Teşkilatına gelen Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve MHP heyetini Ülkü Ocakları Gençleri ellerinde üç hilalli flamalar ve sloganlarla karşıladılar.
Burada Tuna ve  Kılınç’ın etrafını saran partililerin  yoğunluğu nedeniyle  programda  uzadı.
Sunumlarını Hamdi Gökmenoğlu’nun yaptığı programda, ev sahibi MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük yaptığı konuşmada,  MHP’deki dayanışmanın Mersin ve 13 İlçeyi alacak kadar güçlü ve sağlam olduğuna vurgu yaptı.
MHP İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ise, Anamurlu seçmenin helal oyları ile 31Martta emanetlerini geri alacaklarını kaydetti.
MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ise, Anamur’da görev tüm belediye başkanlarına verdikleri hizmetler  nedeniyle teşekkür  ederek başladığı konuşmasında; şahsıyla  ilgili  bazı  kişilerin söylemlerine   ana başlıklarıyla cevap verdi.
Kılınç; “Fısıltı gazetesiyle beni yıpratmaya çalıştılar.Benim belediye başkan adaylığım 15 Kasım 2018’de Genel merkezimiz tarafından kamuoyuna duyurulduktan sonra epey bir kara propaganda yürütüldü. Gelmeyecek, kaçtı dediler, Anamur’a muhtar olmaya mı geliyor, Anamur’un problemlerini bilmez dediler. Muhtarlığı küçümsediler. Bana halen Muhtar mı olmaya geldin’ diyenler varsa, evet Anamur’a muhtar da olurum, belediye başkanı da olurum, yeter ki hemşerilerim istesin” dedi.
“Bana Anamur’un problemlerini bilmez dediler” diyen Kılınç; “Siz Anamur’un problemlerini bilseydiniz, bu halka tuzlu ve çamurlu su içirir miydiniz? Esnafın feryadına kulak verir şehir içindeki kaldırımları proje diye dayatarak esnafı siftaha muhtaç eder miydiniz? Siz Anamur’un sorunlarını bilseydiniz, gençlerimizin kuytu köşelerde uyuşturucu batağına sürüklenmesini engeller, sportif faaliyetlere, kültürel etkinliklere yönlendirici çalışmalar yapardınız. Park ve trafik problemlerini çözerdiniz. Otogarı Anamur’un en uzak yerine değil, otobüsten inince en az masrafla evine ulaşabilecek bir yere yapardınız. Bunları çoğaltabiliriz ama bugün proje anlatmayacağız” şeklinde konuştu.
Konuşmasında belediye çalışanlarından da söz eden Kılınç; “Belediyede çalışanlara başka partiye oy vermeyin, sizi işten atarız, onlara destek vermeyeceksiniz, çalıştığınız yeri değiştiririz diye baskı yapıyorlar. Ben buradan söz veriyorum, belediye başkanı seçildiğimde bana oy vermeyenleri işten çıkarmayacağım. Bana oy verecek diye işten çıkarılan belediye çalışanlarını ise makama oturduğumda hemen ilk imzayı atarak işe geri alacağım” dedi.
MHP Anamur Belediye  Başkan AdayıHidayet Kılınç; “Bugün burada AK Parti’ye, CHP’ye ve İYİ Parti’ye oy vermiş hemşerilerimizi görüyorum. Bize bir işaret verdiniz. Basın toplantısı ve mahalle çalışmalarımızla projelerimizi anlatacağız. Daha çok beraber olacağız, mahalleleri gezeceğiz, çok toplantılar yapacağız. Evinize geleceğim, çayınızı, çorbanızı içeceğim. Çıktığımız bu yolda başarılı olacağız, bu memleketimize  hizmet edeceğiz” şeklinde  konuştu.

 MHP  Belediye  Başkan  Adayı  Hidayet Kılınç'a,yediden  yetmişe   sevgi seli

 

MHP  İl Kadın Kolları Başkanı  Berrin Altıtaş', Anamur'lu MHP'liler  ilgi gösterdi

Kılınç;Anamur  Ülkü  Ocakları  Gençleri  arasından  sloganlar eşliğinde  geçti

 

Birlik  Beraberlik mesajı verdiler

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop