MHP’NİN ASENALARI PARTİLİLERİ AĞIRLADI

MHP’NİN ASENALARI PARTİLİLERİ AĞIRLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen sohbet toplantısında partililer, Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ile buluştular.
Bu haber 2019-01-05 11:48:51 eklenmiş ve 777 kez görüntülenmiştir.

MHP Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, MHP İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın, İlçe Başkanı Adnan Gübbük, Ülkü Ocakları Başkanı Hüseyin Batun ve partililere kısa süre önce atanan Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit ve Asenalar ev sahipliği yaptı.
MHP İlçe Sekreteri Hikmet Narcı, Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç’ı, Belediye Başkanı olarak  gördüklerini belirterek,  Kadın Kolları Başkanlığına  atanan Alime  Yiğit  ve  tüm  çalışmalarına  güç katan hanımlara teşekkür etti.
Kadın Kolları Başkanlığı’na atanan Alime Yiğit de yaptığı konuşmada, önce davaya inanmak gerektiğini kaydederek, ‘Bizler bu davaya inanmış kişileriz. Tek hedefimiz var.  Hidayet Kılınç’ı Belediye Başkanı yapmak. Milliyetçi Hareket Partisinin mensupları olarak, birlikte mücadele edeceğiz.’  Diye konuştu.
MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük de, seçim sürecinin saygı çerçevesinde yapılması gerektiğine vurgu yaparak;’ Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada  seçim çalışmalarının  tüm partililer ve adaylar arasında  saygın bir şekilde  yapılmasını  arzu ediyorum. İnşallah bu seçimlerden de zaferle çıkacağız.’diyerek Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit’i tebrik etti.
MHP İl Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın ise yaptığı konuşmada, ‘kadınların olduğu yerde mutlaka başarı vardır. Partimizin en önemli halkası Kadın Kollarıdır. Kadınlarımız her alanda olduğu gibi siyasette de omuzlarındaki sorumluluğun bilinciyle seçim çalışmalarında gücümüze güç katacaklarına inanıyorum.’dedi.
Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, yaptığı konuşmada seçim çalışmalarının sorunsuz bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, hiç kimseyi ötekileştirmeden, ayrım yapmadan herkesi kucaklayıcı bir siyaset anlayışı içinde olduklarını söyledi.
Kadınların  hayatın tüm alanlarında olduğunu ve  başarılarının da  küçümsenmeyecek oranlarda olduğunu kaydeden  MHP  Anamur Belediye  Başkan adayı Hidayet Kılınç;’ Kadınlarımızın  olduğu yerde, birlik,dirlik,düzen ve  başarı vardır.Kadın elinin  değmediği  hiçbir iş kolu  yoktur.Hayatın her alanında  bizlere  güç katan kadınlarımızın siyasette  de olmasını arzu ediyoruz.Yöremizin  tabiri ile onlar olmaz ise  şaşar kalırız.’ Diye konuştu.Bir gazetecinin sorusu üzerine, sokaktaki dedikodulara hiç kimse itibar etmemesini isteyen Kılınç;’Algı yaratmak isteyenlere inanmayın. Milliyetçi Hareket Partisinin Adayıyım. Biz  yolumuza  bakalım, o bunu,şu bunu demişlerle  zaman  kaybetmeyelim.Hangi  siyasi görüşten olursa olsun  herkesi kucaklayalım.’  Şeklinde konuştu.
Sohbet  toplantısında  MHP'nin Asenaları   tüm konuklara  sıkma ve  ayran ikramında bulundular.

 

 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop