Anamur öğretmenevinde yıldızlı kahvaltı

Anamur öğretmenevinde yıldızlı kahvaltı


Bu haber 2019-01-07 10:25:23 eklenmiş ve 1346 kez görüntülenmiştir.

Pazar günleri  9.00. ile 14.00 saatleri  arasında açık büfe kahvaltı konsepti  Branch olarak sunuluyor.

Kahvaltı ve branch uzmanı Gürsel  Chef ve Feyyaz Usta,Altan Usta Arif Suchf  ve Ayfer  Suchf’tan oluşan ekibinin hazırladığı ve yüz’ün üzerinde çeşitli kahvaltılıkları yer aldığı Açık  büfe kahvaltı konseptti Anamur’da büyük ilgi gördü.
Anamur öğretmenevi ve ASO Müdürü Süleyman Doğan; Kurumun fiziki yapısında ve iç dizaynında yapılan düzenlemeyle yıldızlı oteller seviyesinde konaklama hizmeti verdiklerini belirterek, kaliteli konaklama hizmetine restaurant hizmetinin ardından,  açık büfe kahvaltı hizmetini de eklediklerini söyledi.
Doğan, Anamur’da yaşayanlardan gelen talep üzerine, Pazar günleri  açık büfe kahvaltı hizmeti  vermeye  başladıklarını  belirterek,’kişi başı 20 lira olarak belirlenen açık büfe kahvaltıya ilk Pazar günü büyük ilgi gösterilmesinden  mutlu olduklarını  söyledi..
Doğan,bu değişikliğin önemine vurgu yaparak Anamur’a kazandırdıkları bu yenilik ile beş yıldızlı otellerde sunumu yapılan kahvaltı ve branch konseptine Anamurluların  her geçen hafta daha da ilgi  göstereceğini  ifade  etti.
Anamur Öğretmenevi ve  ASO Müdürlüğü, tabldot  ve alakart  yemeklerin yanı sıra  talepler doğrultusunda  toplu yemek  hizmeti de veriyor.
Pazar günü ilki uygulanan  açık büfe kahvaltısına  Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan  eşi  ve kızı ile  katılırken,  farklı  meslek grubundan katılım oldukça  fazla  oldu. 

 

 

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop