GÜNGÖR'E,173. ZİYARETİ

GÜNGÖR'E,173. ZİYARETİ

Kılınç’tan Tarım Öğretiminin 173. Yılı nedeniyle Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilciği'ne Ziyaret
Bu haber 2019-01-11 13:36:43 eklenmiş ve 1097 kez görüntülenmiştir.

Türkiye’de tarım öğretiminin 173.yılını kutlamak amacıyla MHP Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç, ilçe Kadın Kolları Başkanı Alime Yiğit ve MHP yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilcisi Mustafa Güngör’e bir ziyaret gerçekleştirdi.
Kılınç ,”Bilindiği gibi muz ve çilek üretimi Anamur ekonomisinin temelini oluşturmaktadır. İlçemizdeki muz ve çilek üretimi ulusal gelire ve istihdama katkı sağlamaktadır.Biz muzculuğun daha da gelişmesi için Anamur’da muzla ilgili üniversitede bir bölüm açılmasını istiyoruz.Muz atıklarının değerlendirilmesi için projeleri inceliyoruz.İnşallah Anamur’da belediyeyi kazandığımız da belediyemizle ziraat mühendislerimiz her zaman istişare içinde olacak.Anamur’da tarımın sorunlarının çözülmesi ve daha iyi hale gelmesi için çalışacağız.”dedi.
Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilcisi Mustafa Güngör de  Anamur’daki  başta muz ve çilek üretimi olmak üzere tarımla ilgili görüşlerini anlattı. Kılınç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Yeni Anamur Gazetesi
Copyright © 2010 - 2019 Yeni Anamur Gazetesi. Tüm hakları saklıdır.
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop